Čarodějnický den

30.04.2019

Posledního dubna uspořádaly naše paní vychovatelky ze školní družiny čarodějnický den. V čarodějnickém oblečení se nejen děti pohybovaly po škole celé odpoledne. Malé čarodějnice a čarodějové mohli zažít plnění nejrůznějších úkolů jako například vaření lektvarů nebo hodiny létání na košťatech. Na programu nechyběly ani hry nebo čarodějnický rej, který mohli vidět občané Poděbrad v odpoledních hodinách na kolonádě a v jejím okolí. Všichni si odpoledne ve školní družině moc užili a těší se na další akci.