Velikonoční jarmark

16.04.2019

První ročník družinového velikonočního jarmarku měl velice hojnou účast rodičů a rodinných příslušníků. Jarmark proběhl v příjemné a přátelské atmosféře, děti si prodej výrobků užily a naladily nejen sebe na nadcházející velikonoční čas.

Tímto bychom chtěli poděkovat za hojnou účast a finanční podporu školní družiny. Věříme, že se všem zúčastněným akce líbila a doufáme, že nás navštívíte i příští rok. Váš zájem o akci nás mile překvapil a slibujeme, že příští ročník už na vás budeme připraveni v plné síle.