Kde jsme byli a co jsme viděli...

Po několika letech jsme doslova oprášili boby i lopaty a vyrazili jsme na poděbradské kopce. Škoda jen, že nám ta pravá zima nevydržela o trochu déle.

Děti ze školní družiny se zapojily do výtvarné soutěže "PTAČÍ HOSTINA", kterou pořádá DDM Nymburk. Úkolem dětí, bylo ztvárnit zimní pozorování ptáčků nejen při krmení. Práci na výrobcích si děti moc užily, ať už pracovaly samostatně nebo v kolektivu.

Bylo nám přáno a sněhu dnes napadlo víc, než dost. Všechny děti se na sněhové radovánky poctivě připravily a dnes si mohly užívat sněhu, jak jen to šlo. Stavěli se sněhuláci, proběhla soutěž o největší kouli, tvořili se andělíčci, trefa sněhovou koulí na cíl a samozřejmě poctivá koulovaná nesměla chybět.