Přihlášky a nástup dětí do ŠD

1. TŘÍDY

Veškeré informace naleznete na hlavní stránce školy - www.zsvaclavahavla.cz . Bližší informace dostanete během úterý 1. 9. 2020.

2. TŘÍDY

Žáci 2. tříd jsou do školní družiny přijímáni automaticky po vyplnění a odevzdání z obou stran podepsané přihlášky do ŠD, kterou děti dostanou v úterý 1. 9. 2020 od své třídní učitelky.

Upozornění pro rodiče:

Z hygienických důvodů budou žáci 2. tříd rozděleni do kluboven takto:

2. A - Klubovna 2, paní vychovatelka Procházková Alena

2. B - Klubovna 8, paní vychovatelka Hujerová Vladimíra

2. C - Klubovna 4, paní vychovatelka Trajhanová Ludmila

2. D - Klubovna 3, paní vychovatelka Soběslavová Iveta

Kdo nebude mít zájem o ŠD, prosíme rodiče, aby tuto skutečnost oznámili nejdéle do pátku 4. 9. 2020 vedoucí vychovatelce Ludmile Trajhanové na e-mail trajhanova@zsvaclavahavla.cz .

Žáci 2. tříd mohou nastoupit do ŠD ve středu 2. 9. 2020 a to pouze s vyplněnou a z obou stran podepsanou přihláškou do ŠD.

3. TŘÍDY

Ve čtvrtek 3. 9. 2020 si mohou rodiče žáků 3. tříd vyzvedávat přihlášky do ŠD na všech klubovnách od  15:00 do 16:00 hodin. (Rodiče žáků 3. tříd z klubovny K. Buluškové dostanou veškeré informace 3. 9. 2020 od 15:00 do 16:00 hodin u vedoucí vychovatelky L. Trajhanové na klubovně č. 4.)

Žáci 3. tříd, kteří budou přijati, mohou nastoupit do ŠD v pátek 4. 9. 2020 a to pouze s vyplněnou a z obou stran podepsanou přihláškou do ŠD.

Omlouváme se za komplikace, ale z kapacitních důvodů školní družiny budou primárně přijímáni žáci 1. a 2. tříd. Děkujeme za pochopení.