Klub Morning- Ranní družina

Klub Morning je výborná pomoc pro všechny rodiče, kteří jezdí ráno brzy do práce a zároveň pro děti, kterým přijíždí autobus moc brzy.

Upozornění pro všechny rodiče: Všechny děti musí mít z hygienických důvodů povinně roušku, kterou budou mít na sobě po celou dobu ranní družiny!

Harmonogram ranní družiny:

6:40 - 7:35      Příchod dětí do ranní družiny vchodem ze Studentské ulice.

7:40                 Vychovatelka převádí děti ke školním šatnám.

Informace:

• Po příchodu do budovy školy zvoňte na zvonek ŠD klubovna 5, představte Vaše dítě a vyčkejte, dokud Vám zvonkem neotevře paní vychovatelka dveře.
  • Rodiče do prostor školy z hygienických důvodů nevstupují, pouze dítě po nasazení roušky.

Přihlášku a zároveň platbu do klubu Morning získá Vaše dítě po první návštěvě ranní družiny nebo na jakékoli klubovně.

(Dítě, které je přihlášeno a navštěvuje odpolední družinu, má ranní družinu již v ceně a nemusí se tedy přihlašovat ani platit.)